Neohodnotené

Čmoudík 4ks/1bal.

Skladom (>5 ks)
Kód: D2C
€6,40
Kategória: MR. BOOM
Čmoudík-4ks
Novinka
Darček zdarma
Doprava nad 100€ zdarma
kuriérom
vrátenie
Tovar môžete vrátiť do 14 dní
bez udania dôvodu
rýchle doručenie
Rýchle dodanie do 48 hodín u Vás
na akúkoľvek adresu

Parametre produktu:

Farby: červená, zelená, žltá, modrá

Dĺžka efektu: 40 sekúnd

NEC: 120g

Hmotnosť: 346g

Kategória nebezpečnosti: T1 – predaj od 18 rokov

 

Dymovnice Čmoudík vytvárajú hustý farebný dym. Dymovnice sú balené po 4 ks a každé balenie obsahuje farby - červená, zelená, žltá a modrá. Dymovnice Čmoudík patria medzi najobľúbenejšie dymovnice na našom trhu.  Za výhodne nízku cenu získate 4ks dymovníc. Dýmovnice Čmoudík sa zapaľujú zapálením 1 zápalnice.

Dymovnice alebo dýmové granáty sú pyrotechnické výrobky, ktoré pri svojej funkcii vytvárajú dym rôznej intenzity a farby. Dajú sa použiť pri fotení svadieb alebo umeleckých fotiek, pri športových zápasoch, pri natáčaní videoklipov, filmov a rôznych iných podujatiach. Sú obľúbeným doplnkom paintballových a airsoftových hier.

Dymovnice a dýmové granáty sa v princípe líšia farbou generovaného dymu, množstvom pyrotechnickej zmesi na tvorbu dymu a spôsobom iniciácie.

Dymovnice môžú byť použité aj ako signalizačný prostriedok v nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Prajeme Vám úžasný farebný zážitok !