PRSKAVKY

Prskavky patria medzi najbezpečnejšiu zábavnú pyrotechniku a sú neoddeliteľnou súčasťou vianočných sviatkov, preto sa im tiež často hovorí "vianočné prskavky". Sú ale tiež ideálnym doplnkom ako prskavky na  narodeniny, firemných večierkov, dlhé prskavky na svadbu alebo iných špeciálnych udalostí na ktorých chcete vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru. Fotografie s prskavkami na svadbe sú trendom,ktorý vás nesmie obísť. Chcete ozdobiť svadobnú alebo narodeninovú tortu niečím výnimočným?  Potom si môžete vybrať z ponuky našich originálnych tvarovaných Veselých prskaviek , ktoré sú špeciálne určené pre použitie na tortách. S kolekciou VESELÉ PRSKAVKY ® vaša narodeninová oslava dostane ten správny super efekt. Nakombinujte si čísla podľa potreby, doplňte ich srdiečkom, hviezdičkou alebo obľúbeným tvarom. Prskavky zapichnite do torty či iného narodeninového zákusku a zapáľte. Darujte jedinečný zážitok a moment prekvapenia. Prskavky za vás povedia viac než tisíc slov. Toto už nie je len prskavka, ale aj darček, ktorý vychádza zo srdca.

prskavky pyrocollection

PRSKAVKY 18 produkty

Podkategórie

 • Krátke prskavky

  Prskavky krátke od 17cm do 40cm.

 • Dlhé prskavky

  Prskavky dlhé 70cm a 90cm.

 • Tvarované prskavky

  pochodne

  VESELÉ PRSKAVKY® sú prvé komerčne vyrábané ekologické prskavky na svete vyrábané ako start-up slovenskou spoločnosťou PyroCollection, Slovakia s.r.o. Na rozdiel od všetkých ostatných druhov prskaviek neobsahujú toxický dusičnan bárnatý. Vďaka novému unikátnemu zloženiu sú tvarované prskavky určené aj pre použitie na tortách. Viac než 200 úžasných  tvarov týchto prskaviek obohatí celkovú umeleckú výzdobu každej narodeninovej alebo svadobnej torty. Nenašli ste vzor ktorý by sa Vám hodil k výzdobe ? Potrebujete tvarované prskavky na tortu vo vašom logu firmy ?  Zavolajte nám a my vám vyrobíme vzor presne podľa vašich predstáv. Zároveň vám vyrobíme obal na zakázku, čím budete mať netradičný darček alebo reklamný predmet pre vašich zamestnancov alebo zákazníkov. Tvarované prskavky môžu mať aj tvar zobrazujúci váš sortiment alebo produkt. Zabudnite na obyčajné prskavky, naše tvarované prskavky od výmyslu sveta zlatými iskrami očaria nielen dospelých, ale aj deti, ktoré zažiaria rovnako ako prskavky samotné. Napriek svojej veľkosti sú všetky VESELÉ PRSKAVKY ®  certifikované ako zábavná pyrotechnika kategórie F1, ktorá  sa v zmysle aktuálne platnej legislatívy môže ako jediná používať počas celého roka bez povolenia.

 • Neonové prskavky

  Neónové prskavky sú novinkou na trhu, farebný povrch prskavky dodá prskavke pri horení jemný farebný nádych.

 • Svadobné prskavky

  Svadobné prskavky dokážu spestriť a obohatiť každú jednu svadobnú fotku mladomanželov. Tieto prskavky patria medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie zo všetkých prskaviek.

Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek
Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek