Neohodnotené

Svadobné prskavky - wedding 70cm/4ks

Efekt: Zlaté iskry
Rozmery: 70cm
Doba trvania efektu: 170s
Skladom (>5 ks)
Kód: VP70W
€2,50
Kategória: Svadobné prskavky
svadobne-prskavky-wedding-70cm
Akcia
Darček zdarma
Doprava nad 100€ zdarma
kuriérom
vrátenie
Tovar môžete vrátiť do 14 dní
bez udania dôvodu
rýchle doručenie
Rýchle dodanie do 48 hodín u Vás
na akúkoľvek adresu

Svadobné prskavky - wedding 70cm  

Parametre prskaviek na svadbu:

  • Kód: VP70W
  • Kategória: Svadobné prskavky
  • Efekt: Zlaté iskry
  • Rozmery: 70cm
  • Balenie: 4ks prskaviek
  • Kategória nebezpečnosti: F2 – predaj od 18 rokov

Prskavky sú neoddeliteľnou súčasťou Vianoc, ale aj najrôznejších akcií ako sú napríklad svadby, krstiny, narodeniny atď.

Osviežte svoju svadobnú oslavu s nami a nechajte svetlo našich prskaviek dotvoriť váš veľký deň nezabudnuteľným spôsobom. Prskavky na svadbu - posledný detail, ktorý zanechá trvalý dojem na srdciach všetkých, ktorí s Vami slávia tento jedinečný okamih.

Prskavka je druh zábavnej pyrotechniky, v ktorom počas jeho horenia dochádza k chemickej reakcii, počas ktorého vznikajú drobné horiace čiastočky. Tieto čiastočky odpadávajú od vlastného telesa prskavky, čím vzniká vizuálny efekt odpadávajúcich iskier. Prskavky sú zložené z horľavej  zmesi, ktorá je umiestnená väčšinou na nehorľavej tyčke(drôte), ktorá je využívaná aj na držanie horiacej prskavky.

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky: Vychutnajte si každý okamih bez starostí!

Pri každom použití zábavnej pyrotechniky je bezpečnosť našou najvyššou prioritou. U nás sa môžete spoľahnúť na:

  1. Certifikované Produkty: Naše pyrotechnické výrobky sú certifikované, aby zodpovedali najprísnejším bezpečnostným normám.

  2. Jasné inštrukcie o používaní: Poskytujeme jednoduché a presné inštrukcie, ktoré vám umožnia bezpečne používať naše výrobky.

  3. Odborné rady a podpora: S odbornou radou a podporou našich expertov môžete mať istotu, že Vaše použitie zábavnej pyrotechniky bude bezpečné a príjemné.

S nami si môžete užiť každú oslavu s pokojným svedomím. Zvoľte bezpečnú zábavnú pyrotechniku a vychutnávajte si nezabudnuteľné chvíle bez obáv!