OHŇOSTROJE

Pyrotechnika a ohňostroje úplne pre každého. V našej ponuke nájdete originálne kompaktné ohňostroje, ktoré pozostávajú z rôznych efektov a farieb. Kompaktný ohňostroj je ideálny na oslavy, svadby, záhradne oslavy a samozrejme nesmie chýbať na spestrenie silvestrovskej noci. Na výber máte kompakty malé F2 alebo veľké kompakty F3, alebo špičkové profi ohňostroje podľa počtu rán a druhu efektov. 

Ohňostrojmi sa profesionálne zaoberáme už takmer 30 rokov, preto máme v ponuke na výber len tie najlepšie ohňostroje, ktoré na trhu so zábavnou pyrotechnikou existujú za tú najlepšiu cenu. Pyrotechnika, ohňostroje, dymovnice alebo prskavky za najlepšie ceny iba u nás.

Voľný predaj pyrotechnických výrobkov kategorii Kompaktný ohňostroj F2 a Kompaktný ohňostroj F3 je možný len od 1.12.-31.12. Nákup pyrotechnických výrobkov Kompakt F2 a Kompakt F3 v období od 1.1. – 31.11. bude možný iba s písomným súhlasom obce, v ktorej sa ohňostroj uskutoční.

OHŇOSTROJE V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

 • KOMPAKTY MALÉ F2

  Kompaktný ohňostroj kategórie F2 má viacero výhod. Nielenže je cenovo dostupný, ale ponúka aj množstvo efektov, ktoré spestria každú vašu oslavu či slávnosť. Ich použitie je veľmi jednoduché, no efekty, ktoré dokážu vykúzliť, uspokoja aj náročnejších používateľov. V našom eshope nájdete malé kompaktné ohňostroje F2 vyhotovené len z kvalitných komponentov, takže ich použitie je absolútne bezpečné.

  Ohňostrojmi sa profesionálne zaoberáme už takmer 30 rokov, preto máme v ponuke výber len toho najlepšieho čo je na trhu so zábavnou pyrotechnikou za tú najlepšiu cenu.

  Ak sa neviete rozhodnúť, prečítajte si návod ako si vybrať ohňostroj.

 • KOMPAKTY VEĽKÉ F3

  Chcete na vašej oslave či slávnosti hostí naozaj ohúriť? Kompaktný ohňostroj z kategórie F3 je to pravé. Ide o veľké ohňostroje, ktorých efekty dosahujú výšku 30 až 60 metrov. Ak teda hľadáte niečo extra, avšak stále maximálne bezpečné a voľne predajné, kompaktný ohňostroj F3 bude pre vás tou správnou voľbou. Vybrať si pri nich môžete z viacerých farieb, efektov či počtu rán. 

  Ohňostrojmi sa profesionálne zaoberáme už takmer 30 rokov, preto máme v ponuke výber len to najlepšie čo je na trhu so zábavnou pyrotechnikou za tú najlepšiu cenu.

  Ak sa neviete rozhodnúť, prečítajte si návod ako si vybrať ohňostroj.

 • PROFI OHŇOSTROJE

  Kategória profi ohňostroje predstavuje skupinu produktov, ktorá sa označuje všeobecne ako zložené ohňostroje. Je to MAXIMUM vo všetkých parametroch. Profi ohňostroj je v princípe ohňostroj vyskladaný z viadcerých navzájom prepojených kompaktných ohňostrojov kategórie Kompaktný ohńostroj F2 a Kompaktný ohňostroj F3, prilepených na jednu podložku tak aby po zapalení jednej zápalnice vytvoril jeden kompletne efektovo ucelený ohňostroj v dobe trvania až 5 minút. Preto profi ohňostroj je ideálnou voľbou  pre oslavy silvestra  v obciach alebo hoteloch.

  Voľný predaj pyrotechnických výrobkov kategorii F2 a F3 možný len od 1.12.-31.12. Nákup pyrotechnických výrobkov F2 a F3 v období od 1.1. – 31.11. bude možný iba s písomným súhlasom obce, v ktorej sa ohňostroj uskutoční.