Ohňostroje kompakty F3 | party-ohnostroje.sk

OHŇOSTROJE KOMPAKTY F3

Pravdepodobne neexistuje iný pyrotechnický výrobok, ktorý by pri tak jednoduchej obsluhe vytvoril nad vašimi hlavami ohňostrojné divadlo v pravom slova zmysle. Áno to sú kompaktné ohňostroje ! Stačí iba jeden krát zapáliť a potom si už iba vychutnávate nádherný efekt. Kompaktné ohňostroje sú ideálnou voľbou pre jednoduché a bezpečné spestrenie oslavy silvestra, svadby,  rôznych  výročí, narodenín, menín, firemných či súkromných párty a akcií.

Pre každý kompaktný ohňostroj sa udáva niekoľko údajov, ktoré charakterizujú jeho veľkosť  a silu ako sú napríklad počet rán, priemer mažiara alebo ráž, hmotnosť NEC, uhlovanie efektov a pod. Preto je pri výbere ohňostroja dôležité rozumieť týmto pojmom. Tieto údaje Vám v našom eshope napovedia ako si vybrať ten najlepší ohňostroj.

Ohňostrojmi sa profesionálne zaoberáme už takmer 30 rokov, preto máme v ponuke výber len toho najlepšieho čo je na trhu so zábavnou pyrotechnikou za tú najlepšiu cenu.

Ak sa neviete rozhodnúť, prečítajte si návod ako si vybrať ohňostroj.

Voľný predaj pyrotechnických výrobkov kategorii F2 a F3 možný len od 1.12.-31.12. Nákup pyrotechnických výrobkov F2 a F3 v období od 1.1. – 31.11. bude možný iba s písomným súhlasom obce, v ktorej sa ohňostroj uskutoční.

OHŇOSTROJE KOMPAKTY F3 26 produkty

Zobraziť 1 - 26 z 26 položiek
Zobraziť 1 - 26 z 26 položiek